Windows Server CAL 2016 Eng 1pk DSP 1Clt Device CAL

66.74 лв.

Програмен продукт с лицензен стикер Windows Server CAL 2016 Eng 1pk DSP 1Clt Device CAL Предназначение:Сървърни операционни системи Тип на лиценза:OEM (Инсталационен диск и Лицензен стикер) Други:1 d..

1U Premium Rail A1USHRTRAIL, Single

199.42 лв.

Ново име на аксесоар:1U Premium Rail (Short Rail Kit 755mm) Тип пакет:С опаковка Включени аксесоари (опция):Screws Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец):36 месеца..

2m External Mini SAS HD to External Mini SAS HD.28AWG

130.76 лв.

Функционалност на кабела:Mini SAS Cable American Wire Gauge (AWG):28 AWG Ляв конектор - тип:Mini-SAS HD Ляв конектор - пол:Male Ляв конектор - брой:1 Десен конектор - тип:Mini-SAS HD Десен конектор -..

3.5in Hot-swap Drive Cage Kit for P4000 Chassis Family FUP4X35S3HSDK, Single

154.74 лв.

Ново име на аксесоар:3.5in Hot-swap Drive Cage Kit, Single Свързани продукти(1):P4000 Chassis Family FUP4X35S3HSDK Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец):36 месеца..

4U Active CPU HS for Socket R (both BKT-0050L-RN and RS Included) and for Socket G34 (BKT-0050L-G34 optional)

4U Active CPU HS for Socket R (both BKT-0050L-RN and RS Included) and for Socket G34 (BKT-0050L-G34 optional)

89.36 лв.

Established in 1993, Supermicro emphasizes superior product design and uncompromising quality control to produce outstanding industry-leading motherboards, chassis and server systems that offer maximu..

Adaptec by PMC RAID, 2277500-R, 8 Internal ports, 2 SFF 8643 (int) conectors, x8 PCIe Gen 3, PMC PM8063, 1024 MB

1,166.05 лв.

Процесор:PMC PM8063 Инсталиран капацитет кеш памет:1 GB Контролер - форм фактор:Plug-in Card Необходим разширителен слот:PCI Express 3.0 x8 Предлага размери на гнездото на вътрешното устройство:Low P..

ADAPTEC PMC flash based backup module for Adaptec Series 7 RAID controllers. Supports maintenance free cache protection for a typical server life, Retail, 2275400-R

368.34 лв.

Ново име на аксесоар:PMC flash based backup module for Adaptec Series 7 RAID controllers. Supports maintenance free cache protection for a typical server life Тип пакет:С опаковка Гаранционни продукт..

Additional PCIe Riser with x16 Slot for PowerEdge R720/R720xd - Kit

21.79 лв.

Ново име на аксесоар:Additional PCIe Riser with x16 Slot Свързани продукти(1):PowerEdge R720/R720xd - Kit Тип пакет:Box Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец):36 м..

Additional PCIe Riser with x16 Slot for PowerEdge R720/R720xd - Kit

21.79 лв.

Ново име на аксесоар:Additional PCIe Riser with x16 Slot Свързани продукти(1):PowerEdge R720/R720xd Тип пакет:Box Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец):12 месеца ..

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

581.68 лв.

Мрежов компонент Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Х-ка 1:1G SFP transceiver, Х-ка 2:LC LX 10km SMF Х-ка 3:For use with selected Aruba switches ..

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

276.59 лв.

Мрежов компонент Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Х-ка 1:1G SFP transceiver Х-ка 2:LC SX 500m OM2 MMF Х-ка 3:For use with selected Aruba switches ..

Показани 1 от 12 | 1198 (100 Страници)